BANT REKLAM

  Bant Reklam Nedir?

  televizyon bant reklam fiyatları

  Film, dizi, yarışma, siyaset programı, maç yayını gibi herhangi bir televizyon programında yayın esnasında ekranın alt tarafında beliren 8 saniyelik bir reklam türüdür. Televizyon ekranının maksimum %20’sini kullanarak, programın bütünlüğünü bozmamak kaydı ile bir ürün, hizmet ya da kurumun reklamını yapılabilir. Program esnasında kullanıldığı için diğer reklamlara göre %13 daha etkili ve çok daha ekonomiktir. Tüketiciyi ikna etmede etkili bir sunumdur. Akılda kalıcı olmak isteyen firmalar Bant Reklam aracılığı ile aynı zamanda profesyonelliklerini de göstermiş olurlar.

  Tasarımın Önemi

  Alt bant reklam verecek firma yada kişilerin reklam vereceği hedef kitle ve yayın saati kadar, reklamın tasarımına da önem vermelidir. Verilmek istenen mesaj 8 saniyede en etkili biçimde verilmelidir. Kabasakal Medya’nın yaratıcı ve profesyonel ekibi konu üzerinde detaylı çalışmalar gerçekleştirerek alt bant reklamın yazılı ve görsel tasarımını oluşturur. Tasarım hedef kitleyi etkileyecek şekilde olmalıdır. Aksi halde televizyon programı, yayın akışına devam ederken izleyici reklama yönelmez ve istenen mesaj veya reklam hedef kitleye ulaşmaz.

  Bant Reklamın Televizyonda Yayınlanması

  Planlanan proje tamamlandıktan sonra ise son aşamaya geçilir. Son aşama reklamın yayınlanmasıdır. Bant reklamın hangi televizyon kanallarında, hangi saatlerde ve hangi programlarda yayınlanacağı belirlendikten sonra ekibimiz, TV kanallarının ilgili birimleriyle gerekli görüşmeleri gerçekleştirir ve Reklamınız televizyonda yayınlanır.

  Bant Reklam Örnekleri

  Bant Reklam Fiyatları

  Televizyonda gösterilen bu reklamların fiyatları yayınlanacak kanala, zaman dilimine, yayınlanacak programa göre farklılık gösterir. Örneğin prime time saatinde ve çok sevilen bir dizide yayınlanan bir reklam, gündüz kuşağında yayınlanan nispeten daha az izleyicinin ekranda olduğu bir kadın programına kıyasla daha yüksek bir fiyatla yayınlanır. Her çalışma için özel bir fiyatlandırma yapılır.
  Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu eksiksiz doldurun, arkadaşlarımız size en kısa sürede dönüş sağlasın. Dilerseniz bize 0(850) 303 07 75 numaralı telefonumuzdan da ulaşabilirsiniz.

  Teklif Almak İster misiniz?

  HEMEN ARAYIN
  0(212) 806 30 59

  Dilerseniz
  Yandaki İletişim Formunu Doldurun
  Biz Sizi Arayalım