KABASAKAL MEDYA VE REKLAM AJANSI | HAKKIMIZDA

  kabasakal reklam ajansı

  Kabasakal Medya ve Reklam Ajansı; özel ve kamusal kurumlara, reklam pazarında ürün veya hizmetin varlığı hakkında bilgi vermek, pazarda farkındalık yaratmak, ürün veya hizmetin nasıl kullanılacağı hakkında bilgi vermek,  marka oluşturmak ve var olan imajı sürdürmek gibi gerekli olan reklam ve tanıtım hizmetleri için kurulmuş bir Tam Hizmet reklam ajansıdır.

  Firmamız, hepsi alanında profesyonel kadrosu ve modern ekipmanlarıyla  çağa uygun çözümler sunmaktadır. Firmamızın hizmetlerini, Televizyon reklamcılığı, medya satın alma ve planlama, video prodüksiyon ve web tasarım başlıkları altında toplayabiliriz. Her ne kadar henüz genç bir firma olsakta, yaklaşık 15 yıllık tasarım ve 7 yıllık televizyon reklamcılığı tecrübesiyle siz müşterilerimize profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

  Vizyonumuz
  Kabasakal Medya ve Reklam Ajansı olarak vizyonumuz, tamamen müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye’de sektörün önde gelen firmalarından olmak ve bu konuma yerleşmektir. Kabasakal Medya ve Reklam Ajansı; mükemmellik, mutlak sorumluluk, kreatiflik gibi sektör değerlerini esas almaktadır.

  Misyonumuz
  Reklamcılık ve tanıtım sektöründe profesyonelliği optimum fiyata sunmak ve gerek proje öncesi gerek proje sonrası desteğiyle %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

  KABASAKAL MEDYA VE REKLAM AJANSI

  Mersis No: 5903506383200001
  Ticaret Sicil No: 139663-5
  Adres: Mecidiyeköy Mah. Oğuz Sok. Mürvet Han İş Merkezi No:5/22 Şişli/İSTANBUL
  Telefon Numaralarımız: 0(212) 806 30 59 – 0(850) 303 07 75
  E-Mail: info@kabasakalreklamajansi.com