İNFOGRAFİK VİDEO

  İnfografik Video Nedir?

  infografik video sunum

  İnfografik Videolar bir ürünü, bir hizmeti, şirket içi bir sunumu veya direkt bir kuruluşu grafik animasyonlarla tanıtan kısa anime filmlerdir. İnfografik videolarla karmaşık, anlatılması zor olan içerikleri grafikler, animasyonlar vb. anlatım araçlarıyla zahmetsizce anlatabilirsiniz. Sayfalar süren raporlarınızı bir kaç dakikada hedef kitlenize aktarabilirsiniz.

  İnfografik Video, öykünüzü daha kapsamlı bir şekilde anlatmanıza yardımcı olabilecek ilgi çekici bir araçtır. İnsanların % 65’i görsel öğrenime eğilimlidir ve beyine iletilen bilgilerin % 90’ı görseldir. Moleküler biyoloji uzmanı John Medina’ya göre  görsel bilgi beynimize yazıdan 60.000 kat daha hızlı işlenir.

  İnfografik Video’nun hazırlanması

  Biz Kabasakal Medya olarak, sizden aldığımız brif doğrultusunda, profesyonel kadromuzla ve zengin animasyon efektleriyle İnfografik Videolarınızı ekrana aktarır ve anlatması saatler, belki de günler sürecek bilgileri, kısa sürede hedef kitlenize akılda kalıcı ve dikkat çeken görüntülerle hazırlarız.

  İnfografik Video Örnekleri

  İnfografik Video Fiyatları

  İnfografik Videoların fiyatları müşterilerin talep ettiği içeriğe, video uzunluğuna ve özel grafik isteklerine göre farklılık göstermektedir. Her çalışma için özel bir fiyatlandırma yapılır. Dilerseniz aklınızdaki fikri aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak arkadaşlarımıza aktarabilir ve ön fiyat alabilirsiniz.
  Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu eksiksiz doldurun, arkadaşlarımız size en kısa sürede dönüş sağlasın. Dilerseniz bize 0(850) 303 07 75 numaralı telefonumuzdan da ulaşabilirsiniz.

  Teklif Almak İster misiniz?

  HEMEN ARAYIN
  0(212) 806 30 59

  Dilerseniz
  Yandaki İletişim Formunu Doldurun
  Biz Sizi Arayalım