LOGO ANİMASYON

  Logo Animasyonun Önemi

  logo animasyon nasıl yapılır

  Birisinin gömleğinde, tişörtünde veya ayakkabılarında atın üzerinde golf sopalı iki kişinin olduğu bir amblem görseniz ne düşünürdünüz? Dört tane yan yana ve iç içe geçmiş krom halkalar size neyi hatırlatıyor? İlk soruda eminim aklınıza gelen ilk cevap popüler giyim markası olan POLO olmuştur. 4 halka sorusunda ise aklınıza popüler otomobil üreticisi AUDI gelmiş olmalı. İşte bir logo sizi ve/veya şirketinizi insanların zihninde sonsuza kadar tutabilmektedir. Tüm bireysel girişimciler veya şirketler, kurumsallaşma ve profesyonelleşme adına logo kullanır. Akılda kalan logo ise insanlara güven verir. Şöyle düşünün; sokakta 2 tane yan yana simit satıcısı gördünüz. Birisi her gün gördüğünüz simit satıcısı diğeri ise ilk kez gördüğünüz simit satıcısı. Hangisini tercih edersiniz? Tabi ki yüksek bir çoğunluk her gün gördüğü, aşina olduğu simit satıcısını tercih eder. Çünkü insanlar her gün gördüğü simitçiyi gördüğünde artık bir sempati hisseder. Bilinç altınızda artık o satıcının ürünlerini güvenilir ya da hizmetini kaliteli olarak düşünürsünüz. Bu insanların bilinçli bir şekilde değil istemsizce yaptığı bir davranıştır.

  Peki binlerce şirketin, dolayısıyla binlerce logonun olduğu piyasada fark yaratmak, ilgi çekmek ve akılda kalmak için logo yeterli mi? Malesef koca bir hayır! Rekabetin çetin olduğu günümüzdeki piyasa şartlarında daha da farklı olmalısınız. İşte bu ihtiyaç, günümüz reklam piyasasında Logo Animasyon hizmetini doğurmuştur.  Logo Animasyon şirketinize sadece fark yaratmayı sağlamıyor tabi ki. Marka bilinirliğini arttırıyor, daha profesyonel görünmenize olanak tanıyor ve en önemlisi sizin veya firmanızın insanların aklında kalmasını sağlıyor. İşte bu bağlamda biz Kabasakal Medya olarak sizlere profesyonel, yaratıcı, modern ve ekonomik Logo Animasyon videoları tasarlayarak sizleri piyasada bir adım öne taşımaya çalışıyoruz.

  Logo Animasyon Örnekleri

  Logo Animasyon Fiyatları

  Logo animasyon fiyatlandırmasında ücrete etki eden pek çok faktör bulunmaktadır. Logonun formu, istenen animasyon şekli, Logo animasyonun süresi ve animasyonda müzik kullanılıp kullanılmayacağı bunlara örnek olarak verilebilir. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu eksiksiz doldurun, arkadaşlarımız size en kısa sürede dönüş sağlasın. Dilerseniz bize 0(850) 303 07 75 numaralı telefonumuzdan da ulaşabilirsiniz.

  Teklif Almak İster misiniz?

  HEMEN ARAYIN
  0(212) 806 30 59

  Dilerseniz
  Yandaki İletişim Formunu Doldurun
  Biz Sizi Arayalım