REKLAM FİLMİ

  Reklam Filmi

  televizyon reklam filmi

  Kabasakal Medya olarak, özgün, yaratıcı ve dikkat çekici Reklam Filmleri yaparak izleyicinin dikkatini ürün ve/veya hizmetinize çekiyoruz. Reklam filmi alanında yaratıcı çözümler tasarlayan Kabasakal Medya, markanızı tanıtma ve müşteri sayınızı arttırmada doğrudan yol oynar. Reklam Filmi çekim aşamaları planlama, çekim ve kurgu-montaj aşamalarından oluşmaktadır. Proje konusu ve amacı için müşteriden alınan brief büyük önem arz eder.

  Tasarımın Önemi

  Reklam Filmi talebindeki firma yada kişilerin, reklamın hedef kitlesi ve yayın saati kadar, reklamın tasarımına da önem vermesi gerekir. Verilmek istenen mesaj maksimum 45 saniyede en etkili biçimde verilmelidir. Kabasakal Medya’nın yaratıcı ve profesyonel ekibi, konu üzerinde detaylı çalışmalar gerçekleştirerek reklam tasarımını oluşturur. Tasarım, hedef kitleyi etkileyecek şekilde olmalıdır. Aksi halde izleyici reklama yönelmez ve verilmek istenen mesaj hedef kitleye ulaşmaz.

  Masaüstü Reklam Filmi

  Dileyen müşterilerimiz için Masaüstü Reklam olarak adlandırılan, video çekimsiz, elde olan materyaller ve grafik animasyonlarla hazırlanan reklam filmleri de oluşturulabilir.

  Reklamın Televizyonda Yayınlanması

  Planlanan proje tamamlandıktan sonra ise son aşamaya geçilir. Son aşama reklamın yayınlanmasıdır. Reklam videosunun hangi televizyon kanallarında, hangi saatlerde ve hangi programlarda yayınlanacağı belirlendikten sonra medya satın alma ekibimiz, TV kanallarının ilgili birimleriyle gerekli görüşmeleri gerçekleştirir ve Reklam Filminiz televizyonda yayınlanır. Televizyon kanalları reklam fiyatları için tıklayınız.

  Reklam Filmi Örnekleri

  Reklam Filmi Fiyatları

  Televizyonda gösterilen bu reklamların fiyatları yayınlanacak kanala, zaman dilimine, yayınlanacak programa göre farklılık gösterir. Örneğin prime time saatinde ve çok sevilen bir dizide yayınlanan bir reklam, gündüz kuşağında yayınlanan nispeten daha az izleyicinin ekranda olduğu bir kadın programına kıyasla daha yüksek bir fiyatla yayınlanır. Her çalışma için özel bir fiyatlandırma yapılır.
  Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu eksiksiz doldurun, arkadaşlarımız size en kısa sürede dönüş sağlasın. Dilerseniz bize 0(850) 303 07 75 numaralı telefonumuzdan da ulaşabilirsiniz.

  Teklif Almak İster misiniz?

  HEMEN ARAYIN
  0(212) 806 30 59

  Dilerseniz
  Yandaki İletişim Formunu Doldurun
  Biz Sizi Arayalım