TANITIM FİLMİ

  Tanıtım Filmi Nedir?

  tanıtım filmi fiyatları

  Tanıtım filmi, bir ürünü, bir firmayı veya bir hizmeti tanıtmanın en etkili yoludur. Çünkü günümüzde kişilerin neredeyse tamamına yakını video izlemektedir. Bu yüzden bir ürünü, bir firmayı veya bir hizmeti tanıtım videosuyla anlatmak, daha geniş bir kitleye ulaşmanızı sağlayacaktır. Öte yandan Tanıtım Filmleri, basılı tanıtım araçlarına nazaran mesajınızı daha kapsamlı bir şekilde anlatmanıza yardımcı olabilecek ilgi çekici bir araçtır. İnsanların % 65’i görsel öğrenime eğilimlidir ve beyine iletilen bilgilerin % 90’ı görseldir. Moleküler biyoloji uzmanı John Medina’ya göre  görsel bilgi beynimize yazıdan 60.000 kat daha hızlı işlenir. Aktarılmak istenen mesajı hedef kitlenize uygun bir şekilde ileten yaratıcı tanıtım filmleri ise sizi rakiplerinizden üstün duruma getirecektir. Biz Kabasakal Madya ve Reklam Ajansı olarak, çağımızın iletişim aracı olan videolar konusunda sizlere en yaratıcı ve nitelikli çözümler sunarak iş dünyasında büyümenize yardımcı olmaktayız.

  Tanıtım Filminin Hazırlanış Süreci

  Kabasakal Medya olarak biz, tanıtım filminizi hazırlarken öncelikle sizden gerekli brifi alır aktarılmak istenen mesajı belirler ve hedef kitleye aktarılmak üzere bir senaryo hazırlarız. Akabinde prodüksiyon ve post prodüksiyon aşamalarına geçilir. En nihayetinde filminiz hazırlandığında sizlere sunulur.

  Tanıtım Filmi Örnekleri

  Tanıtım Filmi Fiyatları

  Tanıtım Filmi fiyatları sizin beklentilerinize, videonun uzunluğuna, istenen çekim türlerine göre değişiklik göstermektedir. Örneğin havadan çekim yapılan bir tanıtım filmi ile masaüstü reklam olarak hazırlanan bir tanıtım filminin aynı ücrette olması beklenemez. Her çalışma için özel bir fiyatlandırma yapılır.
  Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu eksiksiz doldurun, arkadaşlarımız size en kısa sürede dönüş sağlasın. Dilerseniz bize 0(850) 303 07 75 numaralı telefonumuzdan da ulaşabilirsiniz.

  Teklif Almak İster misiniz?

  HEMEN ARAYIN
  0(212) 806 30 59

  Dilerseniz
  Yandaki İletişim Formunu Doldurun
  Biz Sizi Arayalım