TV REKLAMLARI

  Televizyona Reklam Vermek İçin Doğru Yerdesiniz
  Kabasakal Reklam Ajansı; reklam filmi çekmek dışında, ulusal ve yerel televizyon kanallarında medya planlama ve satın alma hizmeti de vermektedir. Tv reklamları vermek için nasıl adım atmanız gerektiğini bilmiyor musunuz? Endişelenmeyin! En uygun tv reklam fiyatları ile sizlere rehber olmak için buradayız.

  TÜRLERİNE GÖRE TV REKLAMLARI

  tv reklamları spot reklam çekimi

  Spot Reklam

  Tv reklamları arasında klasikleşmiş ve en bilindik reklam türüdür. Program aralarında, başlamadan önce ve bittikten sonra yayınlanan reklam kuşaklarında gösterilen tv reklam türüdür. 5, 10, 20, 30, 40, 60 ve 90 saniye olarak yayınlanabilir. Tv ekranının tamamını kapsar. Görüntü ve sesten oluşturulduğu için kitlenin dikkatini çekmede iki kat daha güçlüdür. Reklamınız izlenmese bile insanlara sesini duyurur ve dikkatlerini çekerek izlenmesini sağlar. Tek dezavantajı reklam filmi çekim maliyetidir.

  tv reklamları tv bant reklam ücretleri

  Bant Reklam

  Spot reklamların aksine program esnasında yayınlanır. Rtük kuralları gereği bant reklam, ekranın 5’te 1’ini geçemez ve 8 saniyeden fazla olamaz. HD yayın yapmayan kanallarda bant reklam ölçüleri, 576 x 116 pixel, HD yayın yapan kanalarda ise bant reklam ölçüleri, 1920 × 216 pixel’dir. Bant Reklamlar program esnasında yayınlandığından spot reklamlara nazaran daha etkilidir. Ayrıca reklam filmi çekimi gerekmediğinden daha az maliyetlidir. Diğer televizyon reklamları’na göre tek dezavantajı ise sessiz olmalarıdır.

  televizyona reklam verme tv sponsor reklam

  Sponsor Reklam

  Programların başlarında ve sonlarında, Program arası reklam kuşağı başında ve sonunda gösterilen reklam türleridir. Programın ana sponsoru olarak adlandırılır. Programın başında SUNAR, sonunda SUNDU, reklamlar başlarken DEVAM EDECEK, reklamların bitiminde DEVAM EDİYOR başlıklarıyla reklamınız yayınlanır. Diğer tv reklam türlerine göre çok daha maliyetli bir reklam türüdür. Spot reklam gibi sesli ve görüntülü olarak hazırlanır. Yayınlanış zamanları gereği çok daha fazla kitleye ulaşır.

  TELEVİZYON REKLAM FİYATLARI

  ÖRNEK REKLAM PAKETİ

  televizyona reklam verme

  *Bant Reklamlar, Program esnasında 8 sn süre ile gösterilir.
  *Fiyatlar Eylül 2017 dönemi için geçerlidir.
  *Fiyatlara Animasyonlu Bant Reklam tasarımı dahil değildir.
  *Animasyonsuz Bant Reklam tasarımı fiyatlara dahildir.
  Reklam Ücretleri, reklam yayınlanmadan önce peşin olarak tahsil edilir.
  Kabasakal Medya, fiyatlarda değişim yapma hakkını haber vermeksizin saklı tutar.

  ÖRNEK BANT REKLAM

  Teklif Almak İster misiniz?

  HEMEN ARAYIN
  0(212) 806 30 59

  Dilerseniz
  Yandaki İletişim Formunu Doldurun
  Biz Sizi Arayalım