VİDEO DAVETİYE

  Video Davetiye Nedir?

  video davetiyeVideo Davetiye evlilik-sünnet-nişan törenleri, anma ve kutlama törenleri, doğum günü partileri kısacası her türlü davet öncesi kişinin klasik baskılı davetiye yerine davetlilere çağımıza uygun daha modern akılda kalıcı bir davet şekli sunmasıdır. Tercih edilen konsept bilgisi ekibimize ulaştığında kişi veya kurumun bilgilerine göre özel davetiye hazırlanarak müşteriye online olarak ulaştırılır.

  Neden Video Davetiye?

  Artık günümüzde 7’den 70’e herkes online. Evinde sosyal medya hesabı veya whatsapp türü haberleşme uygulamaları kullanmayan kişi neredeyse yok. Öte yandan kağıt faturaların bile zamanla tedavülden kalktığı göz önünde bulundurulduğunda neden 1-2 gün içinde çöpe atılacak bir davetiye için hem para hem ağaç israfı yapılsın ki? Hele hele herkese tek bir tuşla dilediğiniz kez davetiye gönderme imkanı varken, onca işinizin arasında her bir klasik baskılı davetiyenin üzerine teker teker isim yazıp ve o davetiyeleri kişilere ulaştırırken harcanan efor ve kaybedilen zaman! İşte biz bu bağlamda sizleri büyük bir israftan ve zaman kaybından kurtarıyor ve sizlere modern çağa uygun davetiyeler hazırlıyoruz. Siz Video Davetiye tasarımınızı seçin ve diğer işlerinizle ilgilenin. Dijital Davetiyeniz maksimum 48 saat içinde hazır.

  Nasıl Kullanılır?

  Genellikle dijital davetiyelerin süreleri 10-40 saniye arasında değişmektedir. Gerekli bilgiler sizden temin edildikten sonra tasarım hazırlanır ve 24-48 saat zaman aralığında size online olarak teslim edilir. Hazırlanan video davetiyeyi başta Whatsapp uygulaması olmak üzere Facebook, İnstagram, Twitter, Google+, Youtube, varsa kişisel websiteniz ile davetlilere zahmetsizce ve kısa sürede ulaştırabilirsiniz.

  Hazır Konsept Video Davetiyeler

  Video Davetiye Fiyatları

  Hazır konsept Video Davetiye fiyatları KDV dahil 169 TL’dir ve 24-48 saat zaman diliminde sizlere teslim edilir. Özel Konsept çalışmalar için lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşınız.
  Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu eksiksiz doldurun, arkadaşlarımız size en kısa sürede dönüş sağlasın. Dilerseniz bize 0(850) 303 07 75 numaralı telefonumuzdan da ulaşabilirsiniz.

  Teklif Almak İster misiniz?

  HEMEN ARAYIN
  0(212) 806 30 59

  Dilerseniz
  Yandaki İletişim Formunu Doldurun
  Biz Sizi Arayalım