WEB TASARIM

web tasarım firmalarıWeb Tasarım

 Hepsi alanında uzman web tasarım ekibimizle,  kullanıcıları cezbedecek ve daha fazla dönüşüm sağlayacak mobil uyumlu web sitesi tasarlıyor, sizlere SEO dostu web yazılım ile arama motorlarında en üst sıralara çıkacak internet sitesi sunuyoruz. Her bütçeye uygun, ekonomik web sitesi fiyatları ile hayalinizdeki web sitesini şimdi kuralım.

 İnternet ortamı, özellikle de web tasarım dünyası, insanların ön plana çıktığı, kendi ürünlerini satabildiği ve istediği her şeyi tek tık sonucu yapabildiği bir ortamdır. İnternet ortamı bir çok siteyi aynı zamanda da tüketiciyi birbirinden ayıran bir ortamdır. Web site tasarımı ile birlikte bir çok site istenildiği düzeye getirerek istenilen sektör üzerinde kullanılabilir. Yapılan profesyonel çalışmalar ile birlikte web tasarım göze hoş gelen ve satış internet ortamı pazarında epeyce kullanılan bir hal almaktadır.

 Kabasakal Reklam Ajansı olarak da diğer web tasarım firmaları olarak bir adım önüne geçerek hem fiyat avantajı sizlere sağlarken aynı zamanda da kalitemiz ile web tasarım dünyasına farklı bir hava katmaktayız. Kabasakal Reklam Ajansı olarak bu zamana kadar ki çalışmalarımız da birinci prensibimiz her daim kurumsal web tasarım işimizi ön planda tutarak bu zamana kadar oluşan müşteri potansiyelimizi her daim üst kademelere çıkarmak ve her geçen gün müşteri sayımızı arttırmaktır. Web tasarım dünyasında ki iş bitiriciliğimizin yanında özgünlük, kalite ve bu sektör içerisinde de ani yaşanan yeniliklere her daim ayak uydurma üzerine kurulan bir reklam ajansıyızdır. Bu zamana kadar oluşturmuş olduğumuz müşteri kitlesiyle birlikte işimizi iyi bir şekilde yaptığımızın ve yapmış olduğumuz işin de sektörel  bakımdan doğru ve güvenilir olduğunun mutluluğunu yaşamaktayız.

Neden Kabasakal Reklam Ajansı?

Kabasakal Reklam Ajansı olarak her geçen gün kalitemizi artırarak web tasarım dünyasında ilerlemekteyiz. Ucuz web tasarım özelliklerimizin yanında profesyonel web sitesi tasarımı dünyasında da üst sıralarda kendimizi göstererek en iyi ve en hızlı şekilde siteleri sizlere teslim etmekteyiz. Kendi içimizde oluşturmuş olduğumuz özgün çalışma ortamının avantajlarını kendi içimizde her daim yaşayarak güvenilir bir şekilde işimizi bitirip sizlere en hızlı şekilde teslim ediyoruz.

Şirketimizin kurulmuş olduğu günden itibaren kalite standartlarımızın her gün üstüne koyarak sizlere web tasarım dünyasında bulamayacağınız yenilikler ve iş kalitesi sunmaktayız. Kendi içimizde ki profesyonel hizmet veren ekibimiz ile birlikte istediğiniz her programlama dilinde sizlere hizmet sunarak ve sunmuş olduğumuz hizmetler sayesinde geride bırakmış olduğumuz her gün müşteri potansiyelimizi müşterilerimizin referansları sayesinde arttırmaktayız. Yapmış olduğumuz işler ve yapacaklarımızın referansları ile web tasarım dünyasında sonuna kadar Kabasakal Reklam Ajansını tercih edebilirsiniz. Mecidiyeköy web tasarım sektörü olarak da sağlamış olduğumuz işimiz ile sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaya özen göstermekteyiz.

WEB SİTESİ TASARIMI SÜRECİ

ÖN HAZIRLIK

Tasarım ve işleyiş hakkında sizden brif alınır ve gerekli veriler (görseller, metinler vs.) toplanır.

TASARIM VE YAZILIM

Tercihinize göre hazır paket veya özel tasarım web siteniz inşa edilmeye başlanır

REVİZYON

Tasarım sonrası size demo sunulur ve gerekiyorsa revizyon yapılır.

YAYINLAMA

Tüm bu süreçlerin ardından siteniz yayınlanmaya başlar.

Standart Web Sitesi Özellikleri

Yeni Türk Ticaret Kanununa Uyumlu Web Sitesi Tasarımı

Ücretsiz 1 Yıllık Domain (.com / .net / .org)

Ücretsiz 1 Yıllık Hosting (500 Mb Web Alanı, 5 Gb aylık trafik)

Responsive (Mobil uyumlu) web tasarım

Google Yerel İşletme Kaydı

Sosyal Medya Entegrasyonları

Ücretsiz 10 Adet E-Posta Hesabı

İletişim Formu ve Entegrasyonu

6 Ay Boyunca Teknik Destek (60 dakika / Ay)

Ekstralar

Logo Tasarımı | 299 TL + KDV

2 Adet Banner Tasarımı | 249 TL + KDV

İçerik Oluşturma | 600 Kelime / 72 TL + KDV

1 Adet Yabancı Dil (Metin Çevirileri Dahil değildir) | 199 TL + KDV

Ekstra Forumlar (Başvuru Formu, Talep Formu vs.) | 149 TL + KDV

Dijital Katalog | (1-50 sayfa) 199 TL + KDV

Fotoğraf Çekimi | Fiyat Alınız

Sosyal Medya Banner çalışmaları | Adet 129 TL + KDV

COMODO Positive SSL Sertifikası | 15 Dolar + KDV

WEB SİTESİ FİYATLARIMIZ İÇİN

Teklif Almak İster misiniz?

HEMEN ARAYIN
0(212) 806 30 59

Dilerseniz
Yandaki İletişim Formunu Doldurun
Biz Sizi Arayalım